31 Ekim 2009 Cumartesi

"arap saçı çorap başı"


Uzun zamandır buradayız, sıkılmadık ama değişik yerler görme, gezme özlemi içerisindeydik. İstanbul'a gitme kararı aldık ve ilk trenle yola koyulduk. Plan basitti. İstanbulda Timurlara gidecek, onlarda birkaç gün kalcak, gezecek, eğlenecek, alışveriş yapacaktık. Biraz kafa dağıttıktan sonra da eskişehirdeki hayatımıza geri dönecektik. Bu kadar basit... ama ikimiz de nerden bilebilirdik bu yolculuğun başımıza ne işler açacağını..
Cuma akşamı apar topar gittik, timur bizi haydarpaşadan aldı, Eve gelirken 2 büyük boy pizza aldık, biri anca ipeğe, diğeri de timurla bana yeterdi zaten (: şaka şaka, hep beraber yedik o 2 büyük boy pizzayı. sonra hemen devrilip yattık... başka bir yerde başka bir havada, başka bir yatakdaydık. gözlerimizin içine bakıp gülümsüyorduk. seviyoruz böyle gezmeleri, başka yerlerde uyanmaları... bu arada yatmadan önce de karar aldık, akşam dışarı eğlenmeye gidecek, iyice bir dağıtacaktık...
Sabah güzel bir güne uyandık, harika ve uzunca bir kahvaltı yaptık. sonra timur işleri olduğunu söyleyip çıktı..biz evde biraz oyalandık, zira oyalanmamız ipek hanımın hazırlanma sürecinden ibaret... bir yere gitmeden 3 saat önce hazırlığa başlar 3 saat sonra anca çıkarız evden.. Timur gideli bir saat kadar olmuştu, ben de salak tv kanalları arasınad gezinirken ipeğin rica sesini duydum.. birşey isteyecekken sesi değişir, incelir, şımarır.

-efeeeee canıııımmmm efeeemmmmm
- hıııııııııııııııııııııııı- balıııımmmm yavvruuummm
- uzatma ipek ne istiyorsun onu söyle!- tatlım bana çorap alabilir misin?
- ne çorabı yaa?
- pentinin ince ama çok seksi puanlı çorapları var, onlardan...
- puanlı mı? kaç puanlı?
- şapşallaşma efe yaa....
( o sırada ipek yırtılan eski çorabını gösteriyor bir de sıkı sıkı tembih ediyor... )
- bak bundan alacaksın böyle olsun hee tamam mı?
- öff tamam yaa tamam!!!!
nazlana sızlana çıktım dışarı bir çorapçı bulmaya, küfürün bini bir para ama bende.. seninle yola çıkanın zaten, çorabının da çorapçının da... dümdüz gidiyorum... ben böyle dümdüz giderken bir de aklıma öyle seksi çorapları niye giydiği sorusu geliyor! daha çok çıldırıyorum!!yok hayır yani ben yanındayım, kime beğendireceksin kendini be kadın! ayrıca görüyorsun burada hava soğuk, ne diye o kadar ince giyiniyorsun? zürafanın düşkünü beyaz giyer kış günü misali bizimki de kışın açılıyor yazın kapanıyor manyak mıdır nedir, zaten sinirliyim! bu kadar açılacaksın, bacaklarıan o incecik çorabı geçirip mini eteğini giyeceksin, ne için yani. ben o bacakları zaten görüp elliyorum, her ayrıntısını biliyorum. hayır kime ne sergileyeceksin? giyme lan hiç giyme! çıplak git! tövbe tövbe!!! bir sigara yakıyorum, içli içli çekerken birde aklıma akşam yatarken ki hali gelmesin mi! çıldırdım sinirden deliye döndüm! hırsımdan ağlayacaktım.hanımefendi gece yatarken de kat kat giyinir, ayağına iki kalın çorap çeker, içliğini giyer atletini giyer bilmem ne bokunu giyer utanmasa mantoyla yatacak! hayır dışarıda soyunuyorsun, yatakda en soynulması gereken yerde eskimolar gibi giyiniyorsun! anlam veremiyorum ki! çıldırmamak içten değil yemin ederim!
o sıra buldum bi çorapçı tezgahtar kıza tarif ettim şöyle böyle filan diye o da sapıkmışım gözüyle baktı bana sanırım ya da bana öyle geldi yok hayır eskiden annemde yollardı çorap almaya beni ama o zaman bu çoraplar böyle seksi değildi kidüz bilmem kaç numara çoraplardı.şimdi böyle seksi çorabı anneme alıyorum desem yemezler yani. kız salak salak suratıma bakıp gülümsüyor bir yandan diğer yandan ipeğin o halleri. çıldırdım iyice. son darbe çorapcı kızdan geldi ama..bu da kartımız belki başka çorap lazım olur diye tutuşturdu elime. arkasına da cep numarasını yazmış.. ipek bunu duysa ya da görse var ya keser beni!

şimdi okusun çorap almaya giderken ve çorapçıda başımdan geçenleri de bir daha beni çorapcıya filan yollamasın, yollasa da gitmem zaten.. sinirlendim yine.. hadi çav bella..

17 Ekim 2009 Cumartesi

KARABASAN


ipek kişisine gece basanlar basmış, karabasan ipeğin üstüne çıkmış, ipek götünün korkusundan ölmek üzereyken dua okumayı akıl etmiş, karabasanı püskürtmeyi başarmıştır.
sabah efeyle konuşurken efe bi ara ne işi var ulan elin herifinin üstünde diye trip yapmış sonra sevdiceğinin çok korktuğunu görüp onu sakinleştirmek için herzamanki gibi şebeklikler yapmıştır.


film izlerken ipeğe efesinden mesaj gelir.EFE: merhaba,ben karabasan, sıradaki şarkıyı size armağan ediyorum. KARABASMA iz olur güzellerden az olur.


İPEK: niye gülüyosun ya ben gülüyomuyum?korktum diyorum anlamıyosun. acaba ayetel kürsü okuyup uyusam da gelir mi? kürsü mü kürsi mi bu arada ya?


EFE: kürsü oku sen:=) karabasanımızı ödülünü almak üzere ayetel kürsüye davet ediyoruz.tööbe estagfurullah sen bizi affet alllahım.aminn.


İPEK: efe kızıyorum ama ya, dalga geçilcek bişi yok, sen yanımdayken bile üstüme çıktı diyorum. sen götünde pireler uçuşa uçuşa uyu,yaa uff ya! yine gelirse naapcam ben?ühühhüh


EFE: yok aşkım gelmez, gelirse de elemterefiş kem götlere şiş de, gider.ya da banu alkan taklidi yap koşarak uzaklaşır, hiç olmadı concon ol resmen tiksinir bi daha gelmez bence.


İPEK: nasıl da yardımcı oldun, küstüm işte konuşmıcam. tercihimi karabasandan yana kullanıyorum, o bile daha çok seviyo beni, istemediğim anda bi dua okuyorum gidiyo. sana da böyle bi sistem kurucam, bekle sen bekleeee !!!9 Ekim 2009 Cuma

biz normalde değil msnde de böyleymişiz


dün gece arkadaşımda kalıcaktım. sevgilim de evde bi başına. evinde kalacağım arkadaşım (evrim) nlp uzmanı oldu. hatun ofis açacak herşey tamam isim bulamıyodu bi türlü. benim yaratıcı sevgilime danışalım şak diye bulur dedim. efede msndeydi, ben kısaca anlattım mevzuyu, başladık konuşmaya.
efe: selam kızlarr, hemen toplantıya başlayalım , önce evrimin aklındakileri değerlendirip bu doğrultuda ilerlemeyi uygun buluyorum. yani çizgimizi bilmeli ve stratejimizi o yönde kurmalıyız. ( toplantı diyince ne kadar da profesyonel oluyomuşum)
ipek& evrim : supersin sevgili devam et:=) bak evrim diyo ki scola, pusula gibi seyler koymuslar. bu tarz bişi olmalıymış.
efe : o ne be pusula ,scala tırt onlar, işlemez. kuantum falan demeyin hayatta yemez.
biz : ne yer ?
efe : yörünge akademi, yörüngesini kaybedenlere ! TDK'ya başvuralım hemen, van münit pilizz. ulann düşünsene van münit koyuyosun, oooooo:=))
biz : Almanyada biri cafe açmış bile senden daha girişimci adamlar var bak, ahaaha.
efe: yaa tamam cıvıdınız haa, kişisel akademi olsa, gerçi sel takılı kelimeleri sevmiyorum ama
biz : bence random akademi olsun, isim sallıyoruz götümüzden resmen
efe: yok kondom akademi yapma aşkım yaa:=) bakın ne buldum adamlar dönüşüm konağı diye bi yer açmışlar. aile bağları, aşk-ı memnu, yaprak dökümü, bakın hele hecelere bakın, heceleyerek söyleyin aslında zihne ve ağıza yapışıyor bizim de buna yakın böyle ağıza pelesenk olacak şeyler bulmamız gerek
biz : aşkım bak ne bulduk. http://www.psikotube.com/ koymuş adamlar. koptukkkk:=)
efe: oha artık, herşeyin tubesi çıktı. gelişimtube enstitüsü. yaa sinirim bozuluyor araştırma yapıyorum karşıma böyle şeyler çıkıyor dikkatim dağılıyor:=)
biz: evrim, çözüm nasıl diyor? ben sevmedim ne o öyle dershane adı gibi:=)
efe: harbiden lann, final nlp, anafen nlp:=)) çıldırın çıldırın çıldırınn bu taraftar için çıldırıınnn
biz: rahat dur bi hayatım yaa, bak evrim bişi daha bulmuş. deşifre olsun mu diyo?
efe: alayınızı çözücem ulan, ben korkarım oraya gitmeye:=) uğur dündar kişisel gelişim olsun, ilk ayda 10000 kişi gelmezse adımı değiştiririm. uğur bey bu böcek nereden nasıl geldi biliyor musunuz.. bu böcek kamboçyadan bir muzun içinde geldi çok ürüyorlar önüne geçemiyoruz.
biz: sakldjaklsdjkasjdkjasdkljasd
efe : ya şimdi de ne buldum, gebericem allahım. Negatif Limanlardan Pozitif Sulara (Oğuz Saygın , Hayat yayınları ) offf, götümle güldüm
biz: kızgın kumlardan azgın sulara akademi :=)))
efe: Double Binds (İkili Bağlar) : Danışana iki ya da daha fazla karşılaştırılabilir alternatifler arasında "özgür seçim" yapma olanağı sağlayan sorulardır. Çok düzeyli iletişim kavramı üzerine dayalıdır
ikili bağlar ama beni bağlamaz enstitü iğrenç espirimizi de sıkıştırayım ki zayi olmasın , evrim biz ipekle tramvayda napıyoruz biliyomusun? kadın bağlar diye anons yapınca biz aynı anda bizi bağlamaz diyip iniyoruz. ahaah
biz : aşkım, aile sırlarımız ama yaa aahahaha:=)(aradan 10 dakika geçer)
efe:bulduuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
biz : olllleeeyy, hadi sööle hemen çatlıcaz
efe: KALAMIŞ AKADEMİ slogan : bir tatlı huzur almaya geldik kalamıştan.
biz: yaratıcı sevgilim benim, çok şeker oldu lan, aferin benim yavruma. (evrim o an dehşete kapılmış bana bakıyodu)
efe: ben maça gidiyorum gençler. en azından üzerime düşeni bi nebze yerine getirmenin haklı gururunu yaşamaktayım , artık bunca yıllık dostun olup bir öneride bulunamayanlar utansın evrimcim , hele yerinin adını benim bulacağım bişi koyarsan isim babasıyım ben buranın diye de böbürlenirim, gelirim hergün çayını içmeye. birgün işsiz kalırsam sana çaya gelirim off bu çay olmamış derim çaycıyı kovdurur kendimi işe aldırırım, maksat bir iş kapısı çıksın. neyse hadi ben kaçtım, halı saha beni bekler, onurlar küfür etmeye başlamışlardır bile. zaten her hafta ipek yüzünden geç kalıyorum, hadi çav bella...
biz: adisinn efe, menfaatcisin, kime çektin bilmem ki? git hadi, yedimmm:=) muaahhh

7 Ekim 2009 Çarşamba

erotik film tavsiyesi olan var mı?
İpekle her çarşamba film gecemizdir, o ya da ben bir film seçerim, mısırımızı patlaıp kıçımızın üzerine oturaraktan filmi izlemeye başlarız. tabii sözde izleriz o yüzden izlediğim filmlerin adlarını asla hatırlayamam. " - abi sen bana o filmden bir sahne söyle izleyip izlemediğimi söyliyeyim" derim hep "bilmem ne filmini izledin mi?" diye soranlara. bir de film izlemediğim süreler içerisinde devrik cüme kurmaya bayılırım. ( şaka lan şaka ama 5 cümlenin 3ünü devrik kurmuşum (: )

neyse efendime söyliyim ipek tabii filmleri izlerken yorumlarda bılunur bik bik bik öter ben filmden bir bok anlamam sonra ikide birde mutfağa gidip tıkınacak birşey alır geirir sonra gece yatarken vay efendim benim götüm niye bu kadar büyük vay efendim rejime başlıyacağım. bizim ipek de her pazartesi rejime başlayıp salı günü bitirenlerden (: ipeğe daha fazla yüklenmiyim yoksa cinsel hayatımızı kökten kesebilir hatta daha da ileri giderekten penisimi elime verebilir sayko karı. ( sayko karı yazdım ya şimdi çok gülecek kesin hee.. güldükten sonra bu cümleyi okuyacak daha çok gülecek manyak (: ) yok yok harbi manyak... tamam şeker güzel alımlı akıllı filan ama cinsel olarak tam bir hayvan!.. yaa insan biraz erotizm, biraz estetik, biraz renk ister, yumuşaklık ister, okşamak okşanmak ister di mi, bizimki öyle değil ki, bodozlama dalıyor! bir de işte bir filmin içine bu olay sıçıor. ( ipek bu yazıyı okuduktan sonra kesin benimle bir daha film izlemeyecek (: ) iki film arası sevişenzi sıkıştırıyoruz ama bizimki sevişmiyor ki fight clup yapıyor. bağdemcik ameliyatları, tırnakları kaburgalara geçirmeler, üzerimde tepinmeler ve daha neler neler... bi sakin ol di mi, bi yumuşak davran, bi öp önce, okşa ağır ol yavaşla.. nerdeee!!!!... dişi kaplan bizimkisi mübarek!

arkadaşlar benim anlata anlata söyleye söyleye dilmde tüy bitti, ne olur birkaç erotik film filan tavsiye edin, ne yapması gerektiğini anlatın öğretin. kızlar yardım istiyorum lütfen yaa.. bir erkek olarak mağdur durumdayım, erkek sığınma evine yerleşeceğim yemnederim! ( erkek sığınma evi dedim de konyada varmış böyle bişiy, bir kadının kocası sığınma evine kaçmış karıdan dayak yediği için sonra kadın sığınma evini basmış, adamı bıçaklamış filan.. aynı ipek.. aboov... )

işin özü sözü cinsel hayatımızda bir yumuşaklık istiyorum, kanepe üzerinde ucak dokunuşlar istiyorum, alt dudaktan bir parça almak istiyorum, memeleriyle beni boğmasını değil onları estetik bir biçimde gümüş tepside sunmasını istiyorum ( gümüş tepside meme sunmak... ((: ben de az hayvan değil mişim meğer ) sonra böyle erotik bir müzik eşliğinde hafif danslar görmek ister insan ne olur erotik filmler tavsi edin yoksa soft porno izletmez zorunda kalacağım, iğrençleşmek istemiyorum!sevdiceklerimiz