5 Ocak 2010 Salı

Korktuğum şey başıma mı geliyor?

Şu hayatta en korktuğum şey amiyane tabirle "karı dırdırı"dır. Birkaç gündür İpek'e bir haller oldu, çenesi durmuyor! Ona sövüyor, buna sayıyor, beridekine söyleniyor, önündekine dırdırlanıyor. Bunu yüzüne karşı söylediğim zaman kırılıyor ama belki buradan okuyunca bir nebze daha az laf işitirim :)...

İpek, balım herşeyine tamam, yemeklerin çok güzel, yatakda kaplan gibi, mutfakta emine beder gibisin ama çenen niye kibariyenin annesi gibi? Sen önceden böyle değildin... yani böyleydin de bu kadar değildin... Azıcık sus hayatım, motosun soğusun... Evet kızıyorum bazen.. cidden kızıyorum, şu sıralar sağlığın da pek yerinde değil birşey diyemiyorum, alıngansın... Ama bana da anlayış göster balım olur mu? sabır taşı değilim ki ben.... Seni çok seviyorum, Efe...

17 yorum:

utquality dedi ki...

Sahibinden satılık,, Temiz, az kullanılmış, yıpranmamış kuLak tıkacı,, (mühendisten) :D:D Yada duyup duymazlıktan gelme teknikleri ile ilgili öğrenmek istediğiniz herşey adlı el kitabı,, :D:D seçimi sen yap artık efe,,

J.C dedi ki...

hatırlatma: çok konuşmak sağlığa zararlı
atasözü:her güzelin bir kusuru var =))

~ LanetLi MeLek ~ dedi ki...

ASDFGTR.
bittin sen :P:D

sentekbizikimiz dedi ki...

~ LanetLi MeLek ~ : sanırım evet bittim.. :)

J.C : çok oportünist gördüm seni :)

utquality : İpek bu yazı sonrası kulaklarımı keseceği için bir problem kalmayacak sanırım...

sentekbizikimiz dedi ki...

gebertirim bak hiç acımam efe. öyle yatakta 10 kaplan gücünde falan demende kurtaramaz seni. kibariye'nin annesi demiş ya, ayy gülsem mi sinirlensem mi bilemedim:=)

sana gelince utquality, o kulak tıkacını yuttururum sana:=) hani dostuk lan biz, iğrenç espri kardeşiydik. noooldduu? yoklugumda saf değiştırmıssın hemen. adii.

edit: 10 KAPLAN DEMEMİŞ LAN, KAPLAN DEMİŞ SADECE. sanırım içten içe hep 10 kaplan gücünde olmak istiyorum.yatakta!

ÇitLemBik dedi ki...

İpek ne azgınsın nan sen :D

sentekbizikimiz dedi ki...

çitlenbik, mart gelmeden bikaç ay önce ve mart sonrasında bi 3-5 ay böyle oluyorum:=)napiiim:=))

utquality dedi ki...

İpek bizim kardeşlik daimi ama şu dır dır olayıda hakkaten çok zor,, biraz daha sakin, tam sinirlenecekken şöyle iğrenç bikaç espri düşün kendine gel:D:D bu arada; lan mı?? canın sağolsun başbakan(ananı al da git):D:DEn temiz böcek hangisidir? (hile yok:))

sentekbizikimiz dedi ki...

utquality, bana başbakan demeeeeeeeee. dırdır katsayım artıyo bak,arkadaşımın birinin öğrenm kredisinin geri ödemesi(bu noldu bööle ya,dıdısının dıdısı) başlamış.ayda 840 lira. faiz gelmiş bi de üstüne,ohh enfes. faiz günah diyo bi de pis adam.
neyse artık söylediğin gibi dırdır yok,az ve öz konuşma var.cevabı veriyorum kanka, walla hile yapmadım,zaten çok kolaydı.
HAMAMBÖCEĞİ.ehihhi

*yin le yang ateş ortasında kalmış yin ölmüş.neden?

utquality dedi ki...

:D:D
çünküü "yan"gın çıkışı var kanka:D:D

Şu kredi geri ödemesi olayı da benim aralıkta başladı eğer sigortalı bir işte çalışmadı ise mezun olduktan sonra 1 yıl erteletebilio dilekçe gönderip,, kyk nın sitesinde bi araştırsın,, ayda deil 3 ayda bir 840 lira zaten 4 ödemede bitio,, hadi benim maaş iyi de etkilemio,, 840 lira nasıl bi vicdandır ya geri ödeme için,, verdiği 150 lira ayda,, garip bi ülkede yaşıyoruz,, arkadaşın çalışmıosa erteletsin,, bilgilendir,,Adam saçını ıslatmadan şampuanlamış, neden?

sentekbizikimiz dedi ki...

e 5 saat sonra cevap yazdın ama, araştırmalar uzun sürdü dimiii,seni seni:=)

şu kredi işini de söyliciim, saol ayrıca ama bu saatten sonra benim nasıl boğazımdan geçer onu bilemiciim. haa bu arada gayet ciddi bi konudainsanları bilgilendirip sonra nasıl bu kadar tiksinç olabiliyosun:=))

cevaba gelince, şampuan kuru saçlar içinmiş ondan canikom :=)zorlaştırcagına basitleştiriyosun, hiç yakışmıyo walla:=)

utquality dedi ki...

hilecisin, 2 saat araştırdın netten,, ama çok kötü planlarım var,, sana kimsenin bilmediği ve bilemeyedei nette varolmayan sorular hazırlıcam,, kalıcaksın öyle,, sonra nolur söyle utku diceksin amaaaa,,, ahahahaha sölemicem:D:D

sentekbizikimiz dedi ki...

ne 2 saati be, diziye kaptırmışım kendimi:=)
her türlü zorlu soruya hazırım dostum,elinden geleni ardına koyma:=)
bu arada efe de az önce iğrenç ötesi bişi söyledi ama yazamıciim. +18 terbiyem müsade etmiyo:=)

meltem dedi ki...

efe sen naptııın oluum yha bittiğinin resmidir ama neyse allahtan ipek konuyu unutmuş bile ipekcim evlendkten sonra ve de hele hele çoluk çocuğa karışıp 30 lu yhaşlara geldikten sonra dırdır katsayısı artıyor o yüzden şimdiden başlama aman accık yavaş git en azından ürkütme ilerde acısını çıkarırsın:)))
ayrıca sen ve utguality bütün cevapları nerden biliyosunuz
yoksam siz çok zekisinizde ben bi andaval olmuşum alla alla

belin nasıl oldu, tekrar gittin mi toktoraa beline kuvvet 10 kaplan aman nazar değmesin :))

sentekbizikimiz dedi ki...

meltem, ayrıca icabına baktım şekerim,beni cümle aleme rezil etmek neymiş 10 kaplan gücümlenn gösterdim:=) bi de mesela dün grev yaptım, hiç konuşmadım, bu seferde hastamısın ipek,noldu ipek,acaba depresyona mı giriyosun ipek, konuşsana ipek demeye başladı.dengesiz serseri:=)

Belim de hala korkunç ağrılar var meltemcim ya,adama ağrım var dedim ağrı kesici dahi yazmadı,yüz geçer dedi.osmangazi'de doktor bi arkadaşımız var,filmleri de begenmedi zaten.o çıtırdamalar da önemsenmicek bişi değil dedi. annem de bunları duyunca çıldırdı tabii,kendi doktorunu ayarladı istanbul'da.AYBARS AKKOR, şubatta gidicem,bakalım nolucak? hatta beraber gidelim,efe götürür bizi:=)

meltem dedi ki...

valla gelince mutlaka arayın beni gebertirim valla:))
ayrıca ben yakışıklı olan doktorun adını sormuşrum ama çok güzel sıvıştırmıssın seni uyanık seni paylaşımcı ol accıkk
şaka bi yana çok geçniş olsun bel çok tehlikeli sakın ihmal etme

sentekbizikimiz dedi ki...

meltem, saol canım da pek geçiceğe benzemiyo, bel bu malum zor iyileşiyo,okulun yüzme havuzuna gidiyim diyorum, bakalım:=)doktorda nöroşirurji uzmanı süha bey tatlım.öperim seni, o minik bal kavanozunu da. mööçkk

sevdiceklerimiz