3 Eylül 2009 Perşembe

odun efe!


ipek : hayatımmm, az sonra görüceğin fotograf karşısında götün düşücek.o kadar romantikler ki çok kıskandım.hazırsan açıyorum bak.
efe : puahahahahahahaah!sevgilim romantiklermiş cidden de bunların ikisi de kadın.puaahaahahaipek :hayır yaa,olamazlar!imkanı yok.gülmeeee!!!!efe :kilot izine bak,poposuna bak,kılsızlığa bak.omurga yapısına dikkat et.ipek :kösedir belki,tee alllaam yaa!efe :omurgası da mı köse?ipek :ya sana bişey gösterende suç,allahın öküzüü!

7 yorum:

Missipipi dedi ki...

ahahahhaha tanrım çılgınsınız sizi sevdim

LoLLa dedi ki...

:))))))))))))))))))

kadinlarin gorevi odunlardan kaliteli birer mobilya yapip evin en guzel kosesine kondurmaktir ;)

ipek loves .)

efe affet beni saf degistirdim an itibariyle :)

bayildim blogunuza be yaw :)

sentekbizikimiz dedi ki...

@missipipi:mersi boku missipipi,biz de seni sevdik.efe ayrıca teşekkür etmemi istedi,çılgın demen hoşuna gitti sanıyorum:=)

@lolla:kadinlarin gorevi odunlardan kaliteli birer mobilya yapip evin en guzel kosesine kondurmaktir ;)

Çok sevdim bu cümleni çok:=)efe de sevdi sanıyorum suratı şekilden şekle giriyor an itibariyle:=)Beter olsun diyor ve seni kocaman öpüyorum.

ipek

sentekbizikimiz dedi ki...

efe der ki: mobilya demek :) kimden mobilya olurmuş göreceğiz, ben daha ipeği yazmaya başlamadım.. ipek benden aşağı değildir odunlukda ona göre... :)

çoBAnKIzı dedi ki...

ahah, çok hoşsunuz! :))

sentekbizikimiz dedi ki...

@çobankızı : o senin hoşluğun:=)

nefertiti dedi ki...

çook şekersiniz siz ya :) bütün yazılarınızı okudum.. Umarım hiç bozulmaz ilişkiniz, hep böyle mutlu, umutlu sevgi dolu bakarsınız birbirinize..

sevdiceklerimiz