3 Eylül 2009 Perşembe

yandım yandım ki ah ne yandım...


ahhh ahh dertsiz başıma dert almışım meğer, ben ne büyük bir bok yemişim meğer, allah beni kahretmesin meğer!!! bu blog işi ipeği çok sardı, ikide birde geliyro aşkım şunu da yazalım, canım bak bunu da yazalım, yazıcam senin öküzlüğünü gör bak, odunsun işte cümle alem görecek odunluğunu, hayvansın efe, şöylesin efe, seni rezil edicem efe, cart curt... daha bismillah 2 gün oldu blogu açalı.. sonra bir de kimse okumuyor mu, okusalar ya, bak kimse yorum yazmamış... meğer ne meraklıymış bu blog işine....ipek iyi bir blog okuyucusudur, nerede ne var ipek bilir, bulur, okur, bana da okutur... tamam iyi hoş güzel okuyoruz eğleniyoruz, öğreniyoruz tamam güzel ama bu okuma işi kadar keşke yazabilme işini de bilseydi... blog'u açtık, dakika bir başladı : resim nasıl ekliyoruz, şurayı nasıl şöyle yapıcam, burası ne, biri yazarsa nereden görücem, bizi kaç kişi okumuş nasıl farkedicez... ahh dostlar ahh dersiz başıma dert aldım!!!

dün akşam arkadaşlarla dışarıdayız, laflıyoruz filan bildiğiniz erkek muhabbetleri : aşk, para, futbol, seks... derken dııtt dııtt mesajj... ipek : aşkım yaa ben buna fotoğraf ekleyemiyoruuuummm... haydeee... neyse dedim ve şöyle bir cevap yazdım : tamam canım sen yazıyı yaz fotoğrafı ekleriz ben gelince... o arada biz aşk, para, futbol muhabbetini geçmiş tam seks muhabbetlerine gelmiştik ki mesaj dııtt dııtt... ipek : yaa niye yoksun be bokkk öff yaaa bok var di mi arkadaşlarınla dışarı çıkıcak üffff!!!! aha dedim efe sıçtığın an bu andır!!! sen dertsiz başına derdi aldın, kendi kafana sıçırttın, hadi hayırlı uğurlu olsun...

yok işin kötü tarafı anlaşma yaptık ipekle, yazdıklarımıza karışmayacağız, onu yazma, bunu yazma, bunu sil filan demiyeceğiz, isteyen istediğini açıkca yazacak. şimdi ipek ne bok yedik hepsini teker teker yazar, hadi geçmiş olsun... yandım yandım ki ah ne yandım...

10 yorum:

* ஐ * : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : * ஐ * dedi ki...

sentekbizikimiz dert ettiğin şeye bak dur bakalım daha yenisin bak izlemeye de aldım snei ayrıca yorumuna cevabe canım, olur mu canım neden ezik olasın; yayınladım olur mu hiç çok sağol canım samimiyetine ve sevgine öperim.

sentekbizikimiz dedi ki...

İpek kendine yandanşlar bulmaya başlamış, hadi bakalım hayırlısı.. yarın öbürgün siz birlik olup üzerime üzerime de yürürsünüz.. :) - Efe

LoLLa dedi ki...

:))))

ipek KALP efe :)

tum bloggerler KALP efe & ipek ;)

ben cozdum olayi baks ;)

anindaSafDegistirenBlogger :)))

LoLLa dedi ki...

aaayyy durs simdi aklima gedi benim sevgilimde boyle diodu hahahahahahahhahahahahahahahahha

ps laaaan adam evlenmekten vazgecmez dimi :s ipek' e bi sorarmisin vazgecmeye yeltenirse napmaliyim :s :))))

sevgiler .)

La Santa Roja dedi ki...

Topluluk (iki kişi de bir topluluktur değil mi) bloğu yazmak zor iştir. Hele ki bu topluluk bireyleri sürekl birbirinin yüzüne bakıyorsa daha da zordur. Kolay gelsin :)

Adsız dedi ki...

ya inanılmaz tatlısınız sizin yazdıklarınızı okuyunca cok keyf alıyorum.Bızzat yasıyorumm yazdıklarınızı.ve abırsızlıkla devamını beklıyorumm.aynı zamanda cok sıcak buluyorumm sızı.hıc bıtmesın ilişkiniz ve yazınız.cok sevıyorumm sızı.

sentekbizikimiz dedi ki...

efe der ki : @LoLLa aman da aman, hanimiş de hanimiş :) o zaman biz de ipekle beraber tezavruhata başlıyoruz... son ki üç dört : aylavyuuu lollaaaaa ay lav yuu lolllaaaa ooooo :) ahahaahha

Eliza Doolittle dedi ki...

Gordugunuz gibi hala burdayim. 102bin tane isim var ama heyhat! Elimde sabah kahvesi, yuzumde kocaman aptal bi siritma...bayildim size ben!
Efe sen yine dua et blogu da beraber actiniz, hic diilse senin de bi kimligin cumlelerin var burda...Ben ayni vikviklanmalari ay okunuyo mu aman insanlar begeniyo mudur dertlenmelerini Higgins'ime yapiyorum ama adam blog dunyasinda bi zuzayli olmaktan kelli, oldukca bayiyorumdur kanimca :)

sentekbizikimiz dedi ki...

efe der ki : @Eliza Doolittle senin kulağına şöyle bir cümle fısıldamak istiyorum ( aramızda kalsın ) "ulan ipek sen nelere kadirsin yaaa :))" ( ulan dedim diye şimdi ben senin ulanın mıyım filan der ondan fısıldadım :) )

DORİS dedi ki...

aha, ben de sevgilimi kandırmaya çalışayım bakayım:)
ipekten ögreneceğimiz şeyler var ama:))))

sevdiceklerimiz